Devonia Concert Series

Devonia Concert Series jest nieprofitową inicjatywą kulturalną działającą w ramach Parafii MB Częstochowskiej na Devonii.

Organizuje ona cykl koncertów muzyki klasycznej oraz jazzowej na najwyższym poziomie i jest skierowana do szerokiego grona słuchaczy.

Devonia Concert Series na  występy zaprasza zarówno znanych artystów, takich jak London Mozart Trio, Krzysztof Śmietana, Richard Bielicki, Sagi Hartov, Martin Sturfalt, jak i młodych profesjonalnych muzyków rozpoczynających karierę międzynarodową.

Koncerty odbywają się w soboty o godzinie 19.30, przynajmniej raz w miesiącu. Bilet kosztuje jedynie  £10! Fundusze z biletów przeznaczane są na honoraria dla artystów jak i materiały publikacyjne.

W czasie przerwy publiczność zapraszana jest na bezpłątną lampkę wina do sali pod kościołem, gdzie w przyjaznej atmosferze można spotkać się i porozmawiać z innymi miłośnikami muzyki.

Stroną artystyczną koncertów zajmuje się muzyczne rodzieństwo Magdalena i Łukasz Filipczak, którzy są inicjatorami i dyrektorami artystycznymi Devonia Concert Series.

Bilety można zazwyczaj nabyć przed koncertem. Ponieważ liczba miejsc siedzących w kościele jest ograniczona, zalecamy wcześniej rezerwować miejsca poprzez wysłanie emaila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje nazwisko oraz liczbę biletów, za które będą państwo mogli zapłacić przed koncertem.

Wiecej informacji można znaleźć na stronie www.devoniaconcertseries.com

Można do nas również dołączyć na FACEBOOKU.

Główny patronat:
Polski Instytut Kulturany - www.polishculture.org.uk