Uroczystość Wszystkich Świętych

W najbliższy piątek, 31 października, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19.00, rozpoczynającą obchody „Wigilii Świętych”. Podobnie, jak w ubiegłym roku, chcemy sprawować Eucharystię w intencji naszych bliskich zmarłych, którzy mieli dla nas szczególne znaczenie, i którzy odznaczali się wyjątkowym życiem duchowym, miłością do Boga i drugiego człowieka. Bardzo prosimy, aby przynieść wypisane na kartce imię i nazwisko takiej Osoby oraz krótki opis jej życia z uwypukleniem cech świadczących o świętości jej życia. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy w ten wyjątkowy wieczór, zwłaszcza tych, którzy, z różnych przyczyn, nie mogą odwiedzić grobów swoich zmarłych.

W sobotę, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze święte w naszym kościele o godz. 7.30, 10.00, 16.00 i 18.00.

W niedzielę, 2 listopada, Wspomnienie Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny), Msze Święte w naszym kościele wg porzadku niedzielnego.
Także w niedziele, 2 listopada po Mszy św. o 11.00 krótkie nabożeństwo Róż Różańcowych. Bardzo prosimy członków nowo powstałych Róż o odbiór Tajemnic w sklepiku.

Od 2 do 8 listopada, w oktawie Uroczystości Wszystkich Świetych zapraszamy na różaniec w int. zmarłych zapisanych w Wypominkach  - o godz. 18.30 (w niedzielę przed każdą Mszą Świętą dzisiątek Różańca za Zmarłych).

Procesje na cmentarzach:
- sobota (1 listopad), godz. 11.00 – Southgate (Waterfall Road)
- sobota (1 listopad), godz. 12.00 – New Southgate (Brunswick Park Road)
- sobota (1 listopad), godz. 12.00 – St. Pancras Islington
- niedziela (2 listopad), godz. 15.00 – St. Patrick Cemetery, Leyton (msza św, procesja)

Przy wyjściu z kościoła można zabrać karteczki na wypominki. Za Zmarłych, zgłoszonych na kartkach wypominkowych, modlimy się w ciągu całego roku przed niedzielnymi mszami świętymi - wypisując je pamiętajmy zaznaczyć godzinę mszy świętej, przed którą maja być czytane. Bóg Zapłac za składane przy tej okazji ofiary!