CORO DEL’ANGELO I ZESPÓŁ PARAFIALNY

CORO DEL’ANGELO

Od września 2009 roku w naszej parafii działa czterogłosowy chór. Inicjatywa młodych zgromadzonych wokół parafialnej scholi oraz duszpasterstwa, która rozpoczęła swą działalność w składzie kilkuosobowym, obecnie przybrała rozmiary prawdziwego chóralnego przedsięwzięcia. Liczy obecnie około 30 osób.

Pod kierunkiem muzycznym dyrygentki i śpiewaczki, Violetty Gawary, chór uczy się, na czym polega wspólne muzykowanie, doskonali umiejętności techniczne i stara się wzbogacić liturgię oraz oddać chwałę Bogu poprzez piękny śpiew.

Ta grupa utalentowanych pasjonatow, w bardzo krotkim czasie osiagnela wysoki poziom artystyczny i z ogromnym powodzeniem zadebiutowala na tegorocznym Festiwalu Chórów na Bahlam. W planach, poza śpiewem na mszach parafialnych parafialnych - koncerty, udział w konkursach muzyki sakralnej oraz nagranie płyty z kolędami.

Jeśli jesteś osobą muzykalną, i masz czas na regularne uczestnictwo w próbach, bardzo serdecznie zapraszamy do współtworzenia tego dzieła. Wcześniejsze doświadczenia chóralne nie są konieczne, ale oczywiście mile widziane. Najważniejsza jest dla nas chęć pracy i wspólnego śpiewu :).

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt:
Ola 0782 111 31 5 lub Viola 0784 603 90 59.

Próby w każdy wtorek o godz. 19.30

Zapraszamy!