DEVONIA CONCERT SERIES

Devonia Concert Series jest nieprofitową inicjatywą kulturalną działającą w ramach Parafii MB Częstochowskiej na Devonii.

Organizuje ona cykl koncertów muzyki klasycznej oraz jazzowej na najwyższym poziomie i jest skierowana do szerokiego grona słuchaczy.

Devonia Concert Series na  występy zaprasza zarówno znanych artystów, takich jak London Mozart Trio, Krzysztof Śmietana, Richard Bielicki, Sagi Hartov, Martin Sturfalt, jak i młodych profesjonalnych muzyków rozpoczynających karierę międzynarodową.

Koncerty odbywają się w soboty o godzinie 19.30, przynajmniej raz w miesiącu. Bilet kosztuje jedynie  £10! Fundusze z biletów przeznaczane są na honoraria dla artystów jak i materiały publikacyjne.

W czasie przerwy publiczność zapraszana jest na bezpłątną lampkę wina do sali pod kościołem, gdzie w przyjaznej atmosferze można spotkać się i porozmawiać z innymi miłośnikami muzyki.

Stroną artystyczną koncertów zajmuje się muzyczne rodzieństwo Magdalena i Łukasz Filipczak, którzy są inicjatorami i dyrektorami artystycznymi Devonia Concert Series.

Bilety można zazwyczaj nabyć przed koncertem. Ponieważ liczba miejsc siedzących w kościele jest ograniczona, zalecamy wcześniej rezerwować miejsca poprzez wysłanie emaila na adres [email protected] podając swoje nazwisko oraz liczbę biletów, za które będą państwo mogli zapłacić przed koncertem.

Wiecej informacji można znaleźć na stronie www.devoniaconcertseries.com

Można do nas również dołączyć na FACEBOOKU.

Główny patronat:
Polski Instytut Kulturany - www.polishculture.org.uk