Ogłoszenia

Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Zapraszamy na tradycyjne wielkopostne nabożeństwa:
Droga Krzyżowa     – w piątki, godz. 18.30 (po niej Msza św.)
Gorzkie Żale      – w niedzielę, godz. 10.30 oraz po Mszy Świetej o godz. 12.30.

Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa – w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi o. Roman Bielecki, dominikanin z Poznania, Redaktor Naczelny miesięcznika „W Drodze”.

W niedzielę, 20.03.2016, o godz. 14.00, nasz parafialny Chór Coro Dell’Angelo zaprasza na koncert „Requiem” Gabriela Faure. Szczegóły na plakacie.

W niedzielę, 20.03.2016, o godz. 16.40 do Sali pod Kościołem, Stowarzyszenie POLAND STREET zaprasza, jak co roku, na Warsztaty malowania pisanek dla Dzieci. Trzeb przynieśc jedynie własne ugotowane jajka. Szczegóły na plakacie.

Również za tydzień, przed kościołem, Harcerze z Drużyny działajacej przy naszej parafii rozprowadzać będą PALMY. Wszelkie ofiary zebrane w ten sposób przeznaczone będą na działalność tejże Drużyny harcerskiej.

Kolejna seria Kursu Przedmałżeńskiego, w naszej parafii, rozpocznie się w piątek, 8 kwietnia 2016. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

Polska Parafia w Coventry organizuje we wrześniu Pielgrzymke do Ziemi Świetej. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Krzysztofem Tyliszczakiem, tel: 077 1019 8765.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę tydzień temu: 1335£ oraz w formie Gift Aid –  803£.